Rapmania - Forum Hip-Hopowe
Nieśmiertelniki - ulubiony cytat - polskie znaki - Engrave.pl! - Wersja do druku

+- Rapmania - Forum Hip-Hopowe (http://rapmania.eu)
+-- Dział: HydePark (http://rapmania.eu/dzial-HydePark)
+--- Dział: Off-Topic (http://rapmania.eu/dzial-Off-Topic)
+--- Wątek: Nieśmiertelniki - ulubiony cytat - polskie znaki - Engrave.pl! (/temat-Nie%C5%9Bmiertelniki-ulubiony-cytat-polskie-znaki-Engrave-pl)Nieśmiertelniki - ulubiony cytat - polskie znaki - Engrave.pl! - Engrave - 16.04.2018

Serdecznie witam wszystkich użytkowników! Chciałbym zaprezentować Wam asortyment sklepu Engrave.pl - jedynie u nas wybijane oryginalne nieśmiertelniki, breloki, adresówki dla piesków i bransolety paracord z nieśmiertelnikiem - oferta dostępna wyłącznie w naszym sklepie. To, co wyróżnia nas od innych sklepów to fakt, że jesteśmy w stanie wybijać na nieśmiertelnikach dokładnie każdy tekst - również z naszymi polskimi znakami diakrytycznymi (ogonki rodzaju ą, ę).


Dog tagi które produkujemy to rodzaj biżuterii, która inspiruje się wojskową identyfikacją żołnierzy - dla fanów militariów to kapitalny podarek. Na blachach można wybić swoje dane personalne, numery ICE (numer pierwszego kontaktu do bliskich) i inne potrzebne wiadomości o schorzeniach/uczuleniach. Na blachach nie ma obowiązku wybijać wyłącznie ważnych danych, są w stanie być to także dowolne teksty, przytoczenia lub dedykacje - decyzja należy do zamawiającego. Zapewniamy terminowe wykonanie i gwarancję najwyższej jakości - nasza oferta składa się jedynie z oryginalnych komponentów (łańcuszki oraz blaszki wykonane tylko z chirurgicznej stali nierdzewnej, a silencery z silikonu o gigantycznej wytrzymałości).


Serdecznie zapraszam do przeanalizowania oferty: https://engrave.pl/

[Obrazek: oferta-Engrave.pl_.jpg]